Perotti odchodzi z Radomiaka

  • 10-06-2025 16:58
  • Admin

Perotti odchodzi z Radomiaka

Brazylijski napastnik Pedro Perotti, który od początku roku reprezentował zielono-białe barwy, rozwiązał za porozumieniem stron kontrakt z Radomiakiem Radom.

27-latek trafił do Radomiaka przed rundą wiosenną sezonu 2024/2025. Wcześniej grał w portugalskim CD Nacional, japońskim FC Tokyo czy brazylijskim Chapecoense, do którego wraca po półrocznej przerwie na występy w polskiej Ekstraklasie.

Perotti w drużynie Zielonych zanotował łącznie 13 występów i strzelił jednego gola - przeciwko Pogoni Szczecin. Trzykrotnie rozpoczynał mecze w wyjściowej jedenastce (z Jagiellonią, Koroną oraz Motorem), a dziesięciokrotnie pojawiał się na placu gry z ławki rezerwowych.

Pedro, dziękujemy za grę dla Radomiaka i życzymy wielu sukcesów w dalszej karierze!




Sponsor Strategiczny

          

Oficjalny Partner Motoryzacyjny


Sponsor Premium

                        

                    

 

Sponsor Platynowy

                           

         


Sponsor Złoty

                                                            

 

Sponsor Srebrny

                                                                                

 

Partner Radomiaka

                                       

                               

                                        

                              


Partner Techniczny i Oficjalny Dostawca

          


Partner Technologiczny