PORAŻKA Z JAGIELLONIĄ
W meczu 5. kolejki PKO BP Ekstraklasy Radomiak Radom przegrał u siebie 1:2 z Jagiellonią Białystok.
Bramkę dla naszego zespołu w 32. minucie zdobył Jan Grzesik - asystował mu Joao Pedro. Dwukrotnie odpowiedział jednak Jesus Imaz, pokonując Filipa Majchrowicza kolejno w 43. i 50. minucie spotkania. Toczyliśmy wyrównany bój z brązowym medalistą ubiegłego sezonu, do ostatniego gwizdka walcząc o wyrównanie. W Radomiaku przeciwko swojej byłej drużynie zadebiutował Adrian Dieguez, z kolei z ławki na murawie pojawił się kolejny debiutant - Elves Balde. Ostatecznie jednak żaden z naszych zawodników nie zdołał odnaleźć drogi do bramki Jagiellonii, a białostoczanie do domu zawieźli kolejne trzy punkty.
Po piątej kolejce znajdujemy się na 6. miejscu w tabeli ligowej. W najbliższy piątek o 18:00 przy Struga 63 zagramy z Bruk-Bet Termalicą Nieciecza.
Zapis relacji LIVE z meczu Radomiak - Jagiellonia na naszym profilu na portalu X: x.com/Radomiak_Radom
Radomiak Radom - Jagiellonia Białystok 1:2 (1:1)
Gole: Grzesik 32 - Imaz 43, 50.
Radomiak: Majchrowicz - Ouattara (76 Balde), Blasco, Dieguez, Pedro - Kaput (72 Golubickas), Donis (62 Lopes) - Grzesik, Alves, Wolski (80 Tapsoba) - Maurides (76 Depu).
Jagiellonia: Abramowicz - Wojtuszek (70 Miki Villar), Stojinović (81 Vital), Kobayashi, Wdowik - Flach, Imaz (70 Romanczuk), Mazurek (46 Drachal) - Prip (46 Pietuszewski), Pululu, Pozo.















































