W PUCHARZE Z ZAGŁĘBIEM!
W czwartek, 25 września, o godzinie 17:30, Radomiak Radom rozpocznie zmagania w STS Pucharze Polski. Na stadionie przy ul. Struga 63 Zieloni podejmą Zagłębie Lubin w meczu I rundy tych rozgrywek.
Radomiak do pucharowej rywalizacji przystępuje w dobrych nastrojach po ligowym zwycięstwie nad Piastem Gliwice, które dało naszej drużynie solidny zastrzyk pewności siebie.
Z kolei Zagłębie w ostatnich tygodniach prezentuje mocną formę. Lubinianie zremisowali ostatnio 2:2 z Motorem Lublin, wcześniej zaś pokonali Lecha Poznań, co tylko potwierdza, że są zespołem groźnym i potrafią walczyć z wymagającymi przeciwnikami. Ich siłą w ofensywie są Michalis Kosidis oraz Leonardo Rocha.
Czwartkowy pojedynek zapowiada się więc niezwykle ciekawie. Radomiak liczy na wsparcie kibiców i awans do kolejnej rundy, natomiast Zagłębie zrobi wszystko, by podtrzymać dobrą passę i udowodnić swoją jakość również w rozgrywkach pucharowych.
Początek spotkania o godzinie 17:30 na stadionie przy ul. Struga 63 w Radomiu.















































