W PUCHARZE Z ZAGŁĘBIEM!

  • 24-09-2025 16:27
  • Admin

W PUCHARZE Z ZAGŁĘBIEM!

W czwartek, 25 września, o godzinie 17:30, Radomiak Radom rozpocznie zmagania w STS Pucharze Polski. Na stadionie przy ul. Struga 63 Zieloni podejmą Zagłębie Lubin w meczu I rundy tych rozgrywek.

Radomiak do pucharowej rywalizacji przystępuje w dobrych nastrojach po ligowym zwycięstwie nad Piastem Gliwice, które dało naszej drużynie solidny zastrzyk pewności siebie.

Z kolei Zagłębie w ostatnich tygodniach prezentuje mocną formę. Lubinianie zremisowali ostatnio 2:2 z Motorem Lublin, wcześniej zaś pokonali Lecha Poznań, co tylko potwierdza, że są zespołem groźnym i potrafią walczyć z wymagającymi przeciwnikami. Ich siłą w ofensywie są Michalis Kosidis oraz Leonardo Rocha.

Czwartkowy pojedynek zapowiada się więc niezwykle ciekawie. Radomiak liczy na wsparcie kibiców i awans do kolejnej rundy, natomiast Zagłębie zrobi wszystko, by podtrzymać dobrą passę i udowodnić swoją jakość również w rozgrywkach pucharowych.

Początek spotkania o godzinie 17:30 na stadionie przy ul. Struga 63 w Radomiu.




Sponsor Strategiczny

          

Oficjalny Partner Motoryzacyjny


Sponsor Premium

                        

                    

 

Sponsor Platynowy

                           

         


Sponsor Złoty

                                                            

 

Sponsor Srebrny

                                                                                

 

Partner Radomiaka

                                       

                               

                                        

                              


Partner Techniczny i Oficjalny Dostawca

          


Partner Technologiczny