ROBERTO ALVES PO MECZU Z CRACOVIĄ [WYPOWIEDŹ]
W spotkaniu 15. kolejki PKO BP Ekstraklasy Radomiak Radom pokonał Cracovię 3:0. Jedną z bramek zdobył pomocnik Zielonych, Roberto Alves, który udzielił nam wypowiedzi pomeczowej.
-Roberto, jak podsumowałbyś wczorajsze spotkanie? Jakie było z Twojej perspektywy?
"To był naprawdę intensywny mecz od początku do końca. Myślę, że pokazaliśmy świetną pracę zespołową i już zaczynamy wcielać w życie wiele pomysłów oraz taktyk, które trener chce od nas zobaczyć."
-Roberto, notujesz asystę w drugim spotkaniu z rzędu - to bardzo dobry powrót do pierwszego składu, prawda?
"Tak, jestem bardzo szczęśliwy, że mogłem wrócić do wyjściowej jedenastki po trudnym dla mnie okresie i pomóc drużynie asystami oraz bramkami. Dla mnie najważniejsze jest, żeby dawać coś od siebie - czy to podaniem, golem, czy po prostu ciężką pracą. Czuję się pewnie i chcę utrzymać tę dobrą formę."
-Jak odnajdujesz się w taktyce Trenera Goncalo Feio? Coś pozytywnie wpłynęło na twoją grę?
"Trener jest bardzo dokładny i jasno przekazuje swoje pomysły, co pomaga całemu zespołowi dokładnie wiedzieć, czego oczekuje od nas na boisku. Dla mnie osobiście jego styl bardzo pasuje. Czuję, że każdego dnia się uczę i rozwijam."















































