Odwiedziliśmy uczniów w Radomiu

  • 09-05-2026 22:37
  • Admin

Odwiedziliśmy uczniów w Radomiu

Wczoraj odwiedziliśmy Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 w Radomiu. Spotkanie z uczniami było świetną okazją do rozmów o piłce nożnej, codziennym życiu profesjonalnych sportowców oraz drodze, jaką trzeba przejść, by spełniać swoje marzenia.

Nasi zawodnicy opowiadali o treningach, przygotowaniach do meczów i wyzwaniach związanych z grą na najwyższym poziomie. Nie zabrakło również pytań o początki piłkarskiej kariery, sportowe inspiracje oraz emocje towarzyszące meczom PKO BP Ekstraklasy.

Na zakończenie spotkania uczniowie mieli okazję zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia i zdobyć autografy naszych piłkarzy.

Dziękujemy za zaproszenie i serdeczne przyjęcie!




Sponsor Strategiczny

          

Oficjalny Partner Motoryzacyjny


Sponsor Premium

                        

                    

 

Sponsor Platynowy

                           

         


Sponsor Złoty

                                                            

 

Sponsor Srebrny

                                                                                

 

Partner Radomiaka

                                       

                               

                                        

                              


Partner Techniczny i Oficjalny Dostawca

          


Partner Technologiczny