Odwiedziliśmy uczniów w Radomiu
Wczoraj odwiedziliśmy Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 w Radomiu. Spotkanie z uczniami było świetną okazją do rozmów o piłce nożnej, codziennym życiu profesjonalnych sportowców oraz drodze, jaką trzeba przejść, by spełniać swoje marzenia.
Nasi zawodnicy opowiadali o treningach, przygotowaniach do meczów i wyzwaniach związanych z grą na najwyższym poziomie. Nie zabrakło również pytań o początki piłkarskiej kariery, sportowe inspiracje oraz emocje towarzyszące meczom PKO BP Ekstraklasy.
Na zakończenie spotkania uczniowie mieli okazję zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia i zdobyć autografy naszych piłkarzy.
Dziękujemy za zaproszenie i serdeczne przyjęcie!















































