Prezes Stempniewski ponownie w Radzie Nadzorczej Ekstraklasy
Prezes Zarządu Radomiak S.A. Sławomir Stempniewski po raz kolejny został wybrany członkiem Rady Nadzorczej Ekstraklasy S.A. Wyboru dokonali akcjonariusze Ekstraklasy podczas Walnego Zgromadzenia, które wyłoniło skład organu nadzorczego na sezon 2026/27.
Dla prezesa Radomiaka będzie to kolejna kadencja w Radzie Nadzorczej Ekstraklasy S.A. Sławomir Stempniewski zasiadał w tym organie w sezonach 2022/23, 2023/24 oraz 2024/25, a teraz ponownie znalazł się w jego składzie na sezon 2026/27.
W skład nowej Rady Nadzorczej weszli przedstawiciele czterech najwyżej sklasyfikowanych klubów minionego sezonu: Michał Siara z Górnika Zabrze, Karol Klimczak z Lecha Poznań, Wojciech Strzałkowski z Jagiellonii Białystok oraz Wojciech Cygan reprezentujący Raków Częstochowa. Dwoma członkami Rady wybranymi przez pozostałe kluby podczas Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy zostali Robert Dobrzycki z Widzewa Łódź oraz Sławomir Stempniewski z Radomiaka Radom. Po raz kolejny w składzie Rady Nadzorczej Ekstraklasy z ramienia Polskiego Związku Piłki Nożnej zasiądzie prezes PZPN, Cezary Kulesza.
Zgodnie ze statutem spółki Ekstraklasa S.A., skład Rady Nadzorczej ustalany jest co roku. W jej strukturze zapewnione miejsca mają przedstawiciele czterech najlepszych klubów poprzedniego sezonu oraz reprezentant PZPN, natomiast pozostałe kluby wybierają spośród siebie dwóch członków Rady.
Nowo wybrana Rada Nadzorcza rozpocznie sprawowanie swoich funkcji z początkiem lipca br., kiedy to ukonstytuuje się również jej prezydium.
Prezesowi Sławomirowi Stempniewskiemu gratulujemy wyboru i życzymy powodzenia w pracy na rzecz dalszego rozwoju Ekstraklasy!















































